TPSMD10CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMD10CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMD10CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMD10CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMD10CA
Tau Wae TPSMD10CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 10V 17V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146944 pcs Pepa Raraunga TPSMD10CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 10V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 17V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 11.1V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMD
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 176.5A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMC9.1AHE3_B/I
TPSMC9.1AHE3_B/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.78V 13.4V DO214AB