S8015L56
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S8015L56 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8015L56
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 800V 15A ISO TO220
Ngā Rauemi: 1.S8015L56.pdf2.S8015L56.pdf3.S8015L56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8015L56
Tau Wae S8015L56 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 800V 15A ISO TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5158 pcs Pepa Raraunga 1.S8015L56.pdf2.S8015L56.pdf3.S8015L56.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Bulk Paa / Case TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Ētahi Ingoa F6832
S8015L56-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 15A Standard Recovery Through Hole TO-220 Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 15A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 9.5A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA