S8016NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S8016NRP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8016NRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-ISOLATED 800V 16A D2 PAK
Ngā Rauemi: 1.S8016NRP.pdf2.S8016NRP.pdf3.S8016NRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8016NRP
Tau Wae S8016NRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-ISOLATED 800V 16A D2 PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66882 pcs Pepa Raraunga 1.S8016NRP.pdf2.S8016NRP.pdf3.S8016NRP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ētahi Ingoa S8016N RP
S8016NRPTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S8020L
S8020L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 20A TO-220AB
I roto i te taonga: 57806 pcs
Tikiake: S8020L.pdf
RFQ
S8012V
S8012V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 12A TO-251AA