S8016RATP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S8016RATP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8016RATP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 800V 16A TO-220 NON-ISOLATED
Ngā Rauemi: S8016RATP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8016RATP
Tau Wae S8016RATP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 800V 16A TO-220 NON-ISOLATED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89926 pcs Pepa Raraunga S8016RATP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.4V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa Teccor® Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Ētahi Ingoa F10156 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 25A Standard Recovery Through Hole TO-220AB I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 25A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 16A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 50mA
Ngā Hua e hāngai ana
S8015L56
S8015L56
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 800V 15A ISO TO220
I roto i te taonga: 5158 pcs
Tikiake: S8015L56.pdf
RFQ
S8020LTP
S8020LTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 20A TO-220AB
I roto i te taonga: 67427 pcs
Tikiake: S8020LTP.pdf
RFQ
S8020L
S8020L
Tikiake: S8020L.pdf
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 15A TO-220AB