S8016NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S8016NTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8016NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 800V 16A TO-263
Ngā Rauemi: 1.S8016NTP.pdf2.S8016NTP.pdf3.S8016NTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8016NTP
Tau Wae S8016NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 800V 16A TO-263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68911 pcs Pepa Raraunga 1.S8016NTP.pdf2.S8016NTP.pdf3.S8016NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Ngā Hua e hāngai ana
S8020LTP
S8020LTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 20A TO-220AB
I roto i te taonga: 67427 pcs
Tikiake: S8020LTP.pdf
RFQ
S8016R
S8016R
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 800V 16A NON-ISOLATE TO220AB
I roto i te taonga: 99920 pcs
Tikiake: S8016R.pdf
RFQ
S8020L
S8020L
Tikiake: S8020L.pdf
S8012V
S8012V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 12A TO-251AA