S8016RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S8016RTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8016RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 800V 16A TO220
Ngā Rauemi: S8016RTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8016RTP
Tau Wae S8016RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 800V 16A TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80704 pcs Pepa Raraunga S8016RTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Non-Isolated Tab
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 16A Standard Recovery Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 188A, 225A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 30mA
Ngā Hua e hāngai ana
S8025L
S8025L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 25A TO-220AB
I roto i te taonga: 77657 pcs
Tikiake: S8025L.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 20A TO-220AB