S8012NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8012NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 800V 12A TO263
Ngā Rauemi: 1.S8012NTP.pdf2.S8012NTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8012NTP
Tau Wae S8012NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 800V 12A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 60885 pcs Pepa Raraunga 1.S8012NTP.pdf2.S8012NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 12A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 120A, 130A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S8012DTP
S8012DTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 12A TO-252
I roto i te taonga: 61027 pcs
Tikiake: S8012DTP.pdf
RFQ
S8016NARP
S8016NARP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 800V 16A TO-263 SMT
I roto i te taonga: 85620 pcs
Tikiake: S8016NARP.pdf
RFQ
S8015L
S8015L
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 15A TO-220AB