S8012DTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8012DTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 800V 12A TO-252
Ngā Rauemi: 1.S8012DTP.pdf2.S8012DTP.pdf3.S8012DTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8012DTP
Tau Wae S8012DTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 800V 12A TO-252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61027 pcs Pepa Raraunga 1.S8012DTP.pdf2.S8012DTP.pdf3.S8012DTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 12A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak)
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 12A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 7.6A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 20µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 100A, 120A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 20mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S8015L
S8015L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 15A TO-220AB
I roto i te taonga: 79956 pcs
Tikiake: S8015L.pdf
RFQ
S8010RTP
S8010RTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 800V 10A TO220 NON-ISO
I roto i te taonga: 83644 pcs
Tikiake: S8010RTP.pdf
RFQ
S8012V
S8012V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 12A TO-251AA
Tikiake: S8012V.pdf
S8012R
S8012R
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATE 800V 12A TO220AB