S8010NTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8010NTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 800V 10A TO263
Ngā Rauemi: 1.S8010NTP.pdf2.S8010NTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8010NTP
Tau Wae S8010NTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 800V 10A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 61669 pcs Pepa Raraunga 1.S8010NTP.pdf2.S8010NTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 10A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S800E
S800E
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: PLIER FLAT NOSE #0 SERRATED
I roto i te taonga: 1969 pcs
Tikiake: S800E.pdf
RFQ
S8012DRP
S8012DRP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 12A TO-252AA
I roto i te taonga: 89344 pcs
Tikiake: S8012DRP.pdf
RFQ
S8010L
S8010L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 10A TO-220AB
Tikiake: S8010L.pdf
S8010DTP
S8010DTP
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 10A TO-252
Tikiake: S8010DTP.pdf
S8010VTP
S8010VTP
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 10A TO-251
Tikiake: S8010VTP.pdf
S8010V
S8010V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 10A TO-251AA