S8010DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8010DRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR NON-SENS 800V 10A TO-252AA
Ngā Rauemi: 1.S8010DRP.pdf2.S8010DRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8010DRP
Tau Wae S8010DRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR NON-SENS 800V 10A TO-252AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85347 pcs Pepa Raraunga 1.S8010DRP.pdf2.S8010DRP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-252, (D-Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ētahi Ingoa S8010D RP
S8010DTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 10A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 10A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 6.4A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S800E
S800E
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: PLIER FLAT NOSE #0 SERRATED
I roto i te taonga: 1969 pcs
Tikiake: S800E.pdf
RFQ
S8008NTP
S8008NTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 800V 8A TO263
I roto i te taonga: 64833 pcs
Tikiake: S8008NTP.pdf
RFQ
S8008VTP
S8008VTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 8A TO-251
Tikiake: S8008VTP.pdf
S8010R
S8010R
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATE 800V 10A TO220AB
Tikiake: S8010R.pdf
Whakaahuatanga: SCR 800V 10A TO263
Tikiake: S8010NTP.pdf
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATED 800V 8A TO220AB