S8008RTP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S8008RTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8008RTP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 800V 8A TO220 NON-ISO
Ngā Rauemi: S8008RTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8008RTP
Tau Wae S8008RTP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 800V 8A TO220 NON-ISO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59485 pcs Pepa Raraunga S8008RTP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB-R
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 8A Standard Recovery Through Hole TO-220AB-R
I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A
I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Ngā Hua e hāngai ana
S8008V
S8008V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 8A TO-251AA
I roto i te taonga: 4548 pcs
Tikiake: S8008V.pdf
RFQ
S8010DTP
S8010DTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 10A TO-252
I roto i te taonga: 70118 pcs
Tikiake: S8010DTP.pdf
RFQ
S8008LTP
S8008LTP
Whakaahuatanga: SCR 800V 8A TO220 ISO
Tikiake: S8008LTP.pdf
S8010L
S8010L
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 10A TO-220AB
Tikiake: S8010L.pdf
S8008R
S8008R
Whakaahuatanga: SCR NON-ISOLATED 800V 8A TO220AB
Tikiake: S8008R.pdf
S800E
S800E
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: PLIER FLAT NOSE #0 SERRATED
Tikiake: S800E.pdf
S8008VTP
S8008VTP
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 8A TO-251
Tikiake: S8008VTP.pdf
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 8A TO-220AB