S8008NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S8008NRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 800V 8A TO263
Ngā Rauemi: 1.S8008NRP.pdf2.S8008NRP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S8008NRP
Tau Wae S8008NRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 800V 8A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75257 pcs Pepa Raraunga 1.S8008NRP.pdf2.S8008NRP.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 800V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.5V Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 (D2Pak)
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 800V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 8A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 5.1A I teie nei - Tae Atu (Tae) 10µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 30mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 15mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S8008NTP
S8008NTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 800V 8A TO263
I roto i te taonga: 64833 pcs
Tikiake: S8008NTP.pdf
RFQ
S8008LTP
S8008LTP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 800V 8A TO220 ISO
I roto i te taonga: 98768 pcs
Tikiake: S8008LTP.pdf
RFQ
S8008V
S8008V
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 8A TO-251AA
Tikiake: S8008V.pdf
S8008DTP
S8008DTP
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 8A TO-252
Tikiake: S8008DTP.pdf
S800E
S800E
Kaihanga: Swanstrom Tools
Whakaahuatanga: PLIER FLAT NOSE #0 SERRATED
Tikiake: S800E.pdf
S8008L
S8008L
Whakaahuatanga: SCR ISOLATED 800V 8A TO-220AB
Tikiake: S8008L.pdf
S8008VTP
S8008VTP
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 8A TO-251
Tikiake: S8008VTP.pdf
Whakaahuatanga: SCR NON-SENS 800V 6A TO-251AA