0CCK140.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK140.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 140A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0CCK140.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK140.V
Tau Wae 0CCK140.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 140A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1055 pcs Pepa Raraunga 0CCK140.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 4.362" L (25.40mm x 110.80mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa CCK 140
CCK140
CCK140.V
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 140A Katoa -