0CCK175.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK175.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 175A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0CCK175.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK175.V
Tau Wae 0CCK175.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 175A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1298 pcs Pepa Raraunga 0CCK175.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 4.362" L (25.40mm x 110.80mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa CCK 175
CCK175
CCK175.V
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 175A Katoa -