0CCK100.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK100.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 100A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0CCK100.V.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK100.V
Tau Wae 0CCK100.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 100A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1317 pcs Pepa Raraunga 0CCK100.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 4.129" L (25.40mm x 104.88mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa CCK 100
CCK100
CCK100.V
Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 100A Katoa -