0CCK120.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK120.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 120A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK120.V
Tau Wae 0CCK120.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 120A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1235 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 4.129" L (25.40mm x 104.88mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 0CCK120V
CCK 120
CCK120.V
CCK120V
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 120A Katoa -