0CCK225.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK225.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 225A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 918 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK225.V
Tau Wae 0CCK225.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 225A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 918 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 1.000" Dia x 4.612" L (25.40mm x 117.14mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 0CCK225V
CCK 225
CCK225.V
CCK225V
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 225A Katoa -