0CCK060.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK060.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 60A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK060.V
Tau Wae 0CCK060.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 60A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1679 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 0.750" Dia x 3.629" L (19.05mm x 92.18mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 0CCK060V
CCK 60
CCK060.V
CCK060V
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 60A Katoa -