0CCK020.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK020.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 20A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK020.V
Tau Wae 0CCK020.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 20A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2673 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 0.510" Dia x 3.060" L (12.95mm x 77.72mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa 0CCK020V
CCK 20
CCK020.V
CCK020V
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 20A Katoa -