0CCK025.V
Hua Hua
Tau Wae: 0CCK025.V
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 25A 125VDC CYLINDR
Ngā Rauemi: 0CCK025.V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 0CCK025.V
Tau Wae 0CCK025.V Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 25A 125VDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2824 pcs Pepa Raraunga 0CCK025.V.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 125V Rahi / Rahi 0.510" Dia x 3.060" L (12.95mm x 77.72mm)
Raupapa POWR-GARD® CCK Wā Whakautu Slow
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Ētahi Ingoa CCK 25
CCK025
CCK025.V
CCK25
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 25A Katoa -