B32231D3475K000
Hua Hua
Tau Wae: B32231D3475K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D3475K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D3475K000
Tau Wae B32231D3475K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4195 pcs Pepa Raraunga B32231D3475K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.787" W, 0.512" T x 1.260" L (20.00mm, 13.00mm x 32.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D3475K
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 4.7µF