B32231D6154M000
Hua Hua
Tau Wae: B32231D6154M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 20% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D6154M000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D6154M000
Tau Wae B32231D6154M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 20% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga B32231D6154M000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.354" W, 0.217" T x 0.748" L (9.00mm, 5.50mm x 19.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D6154M
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 0.15µF