B32231D6105K000
Hua Hua
Tau Wae: B32231D6105K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 400VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D6105K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D6105K000
Tau Wae B32231D6105K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 400VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4374 pcs Pepa Raraunga B32231D6105K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" W, 0.354" T x 1.063" L (16.00mm, 9.00mm x 27.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D6105K
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 1µF