B32231D3474K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32231D3474K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D3474K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D3474K000
Tau Wae B32231D3474K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5041 pcs Pepa Raraunga B32231D3474K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" W, 0.236" T x 0.748" L (12.00mm, 6.00mm x 19.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D3474K
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 0.47µF