B32231D3335K000
Hua Hua
Tau Wae: B32231D3335K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D3335K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D3335K000
Tau Wae B32231D3335K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4074 pcs Pepa Raraunga B32231D3335K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" W, 0.394" T x 1.260" L (18.00mm, 10.00mm x 32.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D3335K
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 3.3µF