B32231D3225K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32231D3225K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
Ngā Rauemi: B32231D3225K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32231D3225K000
Tau Wae B32231D3225K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5826 pcs Pepa Raraunga B32231D3225K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.630" W, 0.335" T x 1.063" L (16.00mm, 8.50mm x 27.00mm) Raupapa B32231
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa B32231D3225K
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Axial Te kaha 2.2µF