UDZ6V2B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UDZ6V2B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: UDZ6V2B-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZ6V2B-7
Tau Wae UDZ6V2B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 848401 pcs Pepa Raraunga UDZ6V2B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.2V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa UDZ6V2B-7DICT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.2V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 3V