UDZ7V5B-7
Hua Hua
Tau Wae: UDZ7V5B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: UDZ7V5B-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZ7V5B-7
Tau Wae UDZ7V5B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 7.5V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2170013 pcs Pepa Raraunga UDZ7V5B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 7.5V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa UDZ7V5B-7-ND
UDZ7V5B-7DITR
UDZ7V5B7
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 7.5V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 4V Tau Wae Tuakiri UDZ7V5