UDZ5V1B-7
Hua Hua
Tau Wae: UDZ5V1B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: UDZ5V1B-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZ5V1B-7
Tau Wae UDZ5V1B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1318944 pcs Pepa Raraunga UDZ5V1B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.1V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa UDZ5V1B-7-ND
UDZ5V1B-7DITR
UDZ5V1B7
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 80 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.1V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 2µA @ 1.5V