UDZ6V8B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UDZ6V8B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: UDZ6V8B-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZ6V8B-7
Tau Wae UDZ6V8B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1006094 pcs Pepa Raraunga UDZ6V8B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa UDZ6V8B-7-ND
UDZ6V8B-7DITR
UDZ6V8B7
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V Tau Wae Tuakiri UDZ6V8