UDZ5V6B-7
Hua Hua
Tau Wae: UDZ5V6B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: UDZ5V6B-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZ5V6B-7
Tau Wae UDZ5V6B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1010563 pcs Pepa Raraunga UDZ5V6B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 5.6V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa UDZ5V6B-7DICT
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 60 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 5.6V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 2.5V Tau Wae Tuakiri UDZ5V6