UDZ3V9B-7
Hua Hua
Tau Wae: UDZ3V9B-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323
Ngā Rauemi: UDZ3V9B-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZ3V9B-7
Tau Wae UDZ3V9B-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1295864 pcs Pepa Raraunga UDZ3V9B-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.9V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa UDZ3V9B-7DIDKR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.9V 200mW ±3% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1V