UDZ12B-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UDZ12B-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 12V 200MW SOD323
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZ12B-7-F
Tau Wae UDZ12B-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER 12V 200MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4098 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 12V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-76, SOD-323 Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 12V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 9V