SBR30200CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30200CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR30200CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 200V 15A ITO220
Ngā Rauemi: SBR30200CTFP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30200CTFP
Tau Wae SBR30200CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 200V 15A ITO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 75100 pcs Pepa Raraunga SBR30200CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 980mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Te Whakaora Whakaora (trr) 30ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 200V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A