SBR30120CT
Hua Hua
Tau Wae: SBR30120CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SBR 120V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR30120CT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30120CT
Tau Wae SBR30120CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SBR 120V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 92851 pcs Pepa Raraunga SBR30120CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 890mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 120V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR30120CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Super Barrier
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 120V 15A Through Hole TO-220-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 120V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A