SBR30150CT
Hua Hua
Tau Wae: SBR30150CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 150V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR30150CT.pdf
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30150CT
Tau Wae SBR30150CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 81441 pcs Pepa Raraunga SBR30150CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa SBR30150CT-ND
SBR30150CTDI
Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C Momo Tae Through Hole
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 15A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR30100CT
SBR30100CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB
I roto i te taonga: 74500 pcs
Tikiake: SBR30100CT.pdf
RFQ
SBR30150CT
SBR30150CT
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 150V TO220AB