SBR30200CT
Hua Hua
Tau Wae: SBR30200CT
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 200V 15A TO220AB
Ngā Rauemi: SBR30200CT.pdf
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30200CT
Tau Wae SBR30200CT Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 200V 15A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 62955 pcs Pepa Raraunga SBR30200CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 980mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 200V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Te Whakaora Whakaora (trr) 30ns
Packaging Tube Paa / Case TO-220-3
Ētahi Ingoa SBR30200CTDI Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 200V 15A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 200V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A