SBR30150CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30150CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR30150CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 150V 15A ITO220
Ngā Rauemi: SBR30150CTFP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30150CTFP
Tau Wae SBR30150CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 150V 15A ITO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 66708 pcs Pepa Raraunga SBR30150CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 150V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 150V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 150V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR30300CTFP
SBR30300CTFP
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 300V 15A ITO220
I roto i te taonga: 71468 pcs
Tikiake: SBR30300CTFP.pdf
RFQ
SBR3040
SBR3040
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: RECTIFIER
I roto i te taonga: 2355 pcs
Tikiake: SBR3040.pdf
RFQ
SBR30150CT
SBR30150CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 150V 15A TO220AB