SBR30100CTFP
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR30100CTFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBR30100CTFP
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220
Ngā Rauemi: SBR30100CTFP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBR30100CTFP
Tau Wae SBR30100CTFP Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SBR 100V 15A ITO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 75274 pcs Pepa Raraunga SBR30100CTFP.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato ITO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa SBR® Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 175°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Super Barrier Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A Tau Wae Tuakiri SBR30100CT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBR30150CTFP
SBR30150CTFP
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 150V 15A ITO220
I roto i te taonga: 66708 pcs
Tikiake: SBR30150CTFP.pdf
RFQ
SBR30120CT
SBR30120CT
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SBR 120V 15A TO220AB
I roto i te taonga: 92851 pcs
Tikiake: SBR30120CT.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SBR 100V 15A TO220AB