D3V3M1U2LP3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V3M1U2LP3-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 10V DFN0603-2
Ngā Rauemi: D3V3M1U2LP3-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V3M1U2LP3-7
Tau Wae D3V3M1U2LP3-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 10V DFN0603-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1470150 pcs Pepa Raraunga D3V3M1U2LP3-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 10V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4.5V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato X3-DFN0603-2
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 120W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz Nga tono General Purpose