D3V3H1B2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3H1B2LP-7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V3H1B2LP-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 9.5VC 40A X1DFN1006-2
Ngā Rauemi: D3V3H1B2LP-7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V3H1B2LP-7B
Tau Wae D3V3H1B2LP-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 9.5VC 40A X1DFN1006-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 533895 pcs Pepa Raraunga D3V3H1B2LP-7B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 9.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 3.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 380W
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1006 Metric)
Ētahi Ingoa D3V3H1B2LP-7BDIDKR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 40A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz