D3V3L2B3LP10-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3L2B3LP10-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V3L2B3LP10-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 7V DFN1010-3
Ngā Rauemi: D3V3L2B3LP10-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V3L2B3LP10-7
Tau Wae D3V3L2B3LP10-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 7V DFN1010-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 859707 pcs Pepa Raraunga D3V3L2B3LP10-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 3.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato X2-DFN1010-3 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 35W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 3-XFDFN
Ētahi Ingoa D3V3L2B3LP10-7DITR Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 10pF @ 1MHz