D3V3Q1B2LP3-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V3Q1B2LP3-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 7.5V DFN0603-2
Ngā Rauemi: D3V3Q1B2LP3-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V3Q1B2LP3-7
Tau Wae D3V3Q1B2LP3-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 7.5V DFN0603-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1810540 pcs Pepa Raraunga D3V3Q1B2LP3-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 7.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 3.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato X3-DFN0603-2 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 30W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 6pF @ 1MHz