D3V3F4U6S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3F4U6S-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V3F4U6S-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 10V SOT363
Ngā Rauemi: D3V3F4U6S-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V3F4U6S-7
Tau Wae D3V3F4U6S-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 10V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 458850 pcs Pepa Raraunga D3V3F4U6S-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 10V (Typ)
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6V Ngā Hononga Korekore 4
Momo Steering (Rail to Rail) Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Tiaki Raina Power Yes
Power - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 0.85pF @ 1MHz