D3V3H1U2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V3H1U2LP-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 10V DFN1006-2
Ngā Rauemi: D3V3H1U2LP-7B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V3H1U2LP-7B
Tau Wae D3V3H1U2LP-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 10V DFN1006-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 865156 pcs Pepa Raraunga D3V3H1U2LP-7B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 10V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato X1-DFN1006-2
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 350W Paa / Case 2-UFDFN
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 280pF @ 1MHz