D3V3F4U10LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3F4U10LP-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D3V3F4U10LP-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 5V U-DFN2510-10
Ngā Rauemi: D3V3F4U10LP-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D3V3F4U10LP-7
Tau Wae D3V3F4U10LP-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 5V U-DFN2510-10 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1166438 pcs Pepa Raraunga D3V3F4U10LP-7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 5V (Typ)
Ngaohihi - Breakdown (Min) 5.5V Ngā Hononga Korekore 4
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato U-DFN2510-10
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-UFDFN Ētahi Ingoa D3V3F4U10LP-7-ND
D3V3F4U10LP-7DITR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 0.5pF @ 1MHz Nga tono Automotive