KPTC6F18-32P
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F18-32P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F18-32P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F18-32P
Tau Wae KPTC6F18-32P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5197 pcs Pepa Raraunga KPTC6F18-32P.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 18-32
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F18-32P Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 32
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.394" (35.40mm)