KPTC6F16-26SY
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F16-26SY
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F16-26SY.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F16-26SY
Tau Wae KPTC6F16-26SY Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4801 pcs Pepa Raraunga KPTC6F16-26SY.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F16-26SY Whakatakotoranga Y
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.307" (33.20mm)