KPTC6F16-26SDMA
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F16-26SDMA
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: KPTC6F16-26SDMA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F16-26SDMA
Tau Wae KPTC6F16-26SDMA Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1902 pcs Pepa Raraunga KPTC6F16-26SDMA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 600VAC, 850VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 16-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa KPTC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IKPTC6F16-26SDMA
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 7.5A