KPTC6F16-26S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KPTC6F16-26S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Ngā Rauemi: KPTC6F16-26S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KPTC6F16-26S
Tau Wae KPTC6F16-26S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4120 pcs Pepa Raraunga KPTC6F16-26S.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 16-26
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Chromate over Cadmium
Raupapa KPTC Packaging Bulk
Ētahi Ingoa IKPTC6F16-26S Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.307" (33.20mm)
Momo Hoapā Solder Cup Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
KPTC6F16-26SWDMB
KPTC6F16-26SWDMB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1669 pcs
Tikiake: KPTC6F16-26SWDMB.pdf
RFQ
KPTC6F16-26PA206
KPTC6F16-26PA206
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 5881 pcs
Tikiake: KPTC6F16-26PA206.pdf
RFQ
KPTC6F16-26S-D
KPTC6F16-26S-D
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6F16-26S-D.pdf
KPTC6F16-26P-D
KPTC6F16-26P-D
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CIRCULAR
Tikiake: KPTC6F16-26P-D.pdf
KPTC6F16-26S-C
KPTC6F16-26S-C
Tikiake: KPTC6F16-26S-C.pdf
KPTC6F16-26S-D-MB
KPTC6F16-26S-D-MB
Tikiake: KPTC6F16-26S-D-MB.pdf
KPTC6F16-26SDMA
KPTC6F16-26SDMA
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 26POS SOLDER CUP